ROYAL GREEN Žuvų taukai Omega-3 79%

Žuvų taukai iš žuvų, pagautų nepakenkiant gamtos ištekliams
Maisto papildas
30 ir 60 kapsulių

Royal Green įsitikinę, jog tyrumas ir stipri koncentracija yra svarbiausi aspektai, kuomet kalbame apie žuvų taukus. Royal Green Žuvų taukams naudojamos įvairios nedidelės vandenynų žuvys, tokios kaip ančiuviai, skumbrės, strimėlės. Vienoje kapsulėje yra 790mg Omega-3 (530 mg EPR, 160 mg DHR ir 100 mg kitų omega-3). Sudėtyje esantis antioksidantas neutralizuoja žuvies oksidacijos procesus, o apelsinų kvapioji medžiaga apsaugo nuo nemalonaus žuvies skonio.
Jūros draugo sertifikatas
Dirbdami ir glaudžiai bendradarbiaudami su mūsų žuvų taukų partneriais, mes žinome ir kontroliuojame visą tiekimo grandinę: nuo žuvies (įvairių nedidelių vandenyno žuvų, tokių kaip ančiuvis, skumbrė) sugavimo iki galutinio produkto. Ši garantija yra labai svarbi, nes taip mes galime būti tikri, kad jūs gausite labai koncentruotą ir kokybišką produktą. Sertifikatas užtikrina, kad pati žvejyba yra vykdoma nepakenkiat gamtos ištekliams ir kad žuvų rūšys nėra išgaudomos.

Savybės:
• „Jūros draugo“ sertifikatas dėl ekologinės pusiausvyros išlaikymo
• Ypač didelė koncentracija (79% omega-3 vienoje kapsulėje)
• Patentuota gavybos ir išgryninimo procedūra
• Kapsulė pagaminta iš žuvų želatinos
Siūlome vartoti:
• DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir padeda išsaugoti normalų regėjimą (teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR)
• EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą (teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR)

Maistinės medžiagos: 1 kapsulėje yra:
Giliųjų vandenų žuvų taukai 1000 mg
Omega-3 riebalų rūgščių: 790 mg
-EPR (eikozapentaeno rūgštis) 530 mg
-DHR (dokozaheksaeno rūgštis) 160 mg
-kitų Omega-3 riebalų rūgščių 100 mg

Sudedamosios dalys: giliųjų vandenų žuvų taukai, kapsulė: žuvies želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, vanduo), antioksidantas tokoferolių koncentruotas ekstraktas, apelsinų kvapioji medžiaga.
Vartojimas: 1 kapsulė per dieną, pageidautina valgio metu.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas
Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Jei sergate, geriate vaistus, nėštumo ar žindymo periodu, dėl maisto papildo vartojimo rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar vaistininku.
Laikyti sausai, kambario temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje
Grynasis kiekis: 42g ir 82g (1 kapsulė po 1410 mg)
Partijos Nr./Geriausias iki: žr. pakuotės apačioje
Gamintojas: Frenchtop Natural Care Products BV, 1620 AL Hoorn, Olandija