Apie mus

Šiandien Jūs, kaip ir mes, besisukantys amžinam lėkimo ir vartojimo rate, vis dažniau susimąstot, kur veda tas nuolatinis perku-vartoju-išmetu ciklas. Chemizuoti ūkiai, apipurkšti vaisiai ir daržovės, antibiotikai maiste ir daug pakaitalų… Šiandien mes džiaugiamės, jog vis daugiau ūkininkų pradeda auginti ekologiškas daržoves, vaisius, gamintojai gamina sveikesnius užkandžius ir maistą. Šiandien mes jau kitaip vertinam savo sode užaugintą uogą, daržovę ar vaisių, namuose paruoštą maistą. Hipokratas dar 4 a. pr. Kr. sake: Lai mūsų maistas būna mūsų vaistas, o vaistas- mūsų maistas. Suprantame, jog nuo to ką ir kaip mes vartosime priklausys mūsų ir mūsų šeimos savijauta.

Džiaugiamės, jog jau yra gamintojų, kurie gamina sertifikuotus ekologiškus, augalinės kilmės maisto papildus, o mes visa tai galime pasiūlyti Jums. Augaliniai vitaminai- tai Motulės Gamtos dovana mums! Tai augalų (t.y. mūsų maisto) pagrindu sukurti natūralūs preparatai, sukoncentruoti ir paruošti Jums! Žinome, jog pats geriausias mūsų sveikatos ir stiprybės šaltinis- tinkamas, kokybiškas ir subalansuotas maistas. Jei jūs atidžiai renkatės kasdieninius maisto produktus, norite, jog jie būtų kuo natūralesni ir sveikesni, ar paskaitote etiketę iš ko ir kaip pagamintas papildas, kurį jūs vartojate? Šiandien ir mūsų papildai jau gali būti ekologiški, natūralios, augalinės o ne sintetinės kilmės!

Lietuvoje turime išskirtines teises atstovauti šiems prekiniams ženklams: ROYAL GREEN (Frenchtop Natural Care Products BV, Nyderlandai), APOTHEKE (Mediate s.r.o., Čekija), Sea-Band (Jungtinė Karalystė).

Royal Green

“Jei viskas priklausytų nuo mūsų, sintetinių ir izoliuotų vitaminų ir mineralų erai priklausytų praeitis. Esame įsitikinę, kad natūralus maistas ar sertifikuoti ekologiški augaliniai vitaminai ir mineralai yra puikūs šaltiniai, jie turi platų poveikį ir yra geriau atpažįstami organizmo. Ekologiškas maistas yra gamtos dovana ir nuo pat mūsų pradžios 2008 m. mes su užsidegimu skelbiame šią gamtos išmintį.
Deja, daugelis žmonių yra neteisingai arba nepilnai informuojami. Pavyzdžiui, jei prašote natūralaus ar augalinio vitamino C, jūs greičiausiai įsigysite askorbo rūgštį (sintetinis vitaminas C) arba kalcio askorbatą (esteris-C). Arba, jei jūs prašote produkto kaulams stiprinti, yra didžiulė tikimybė, kad bus rekomenduojamas kalcio karbonatas. Kalcio karbonatas yra kreida, t.y. gryna uola! Keletas kitų izoliuotų vitaminų ir mineralų pavyzdžių yra: magnio oksidas, cianokobalaminas (vitaminas B12), selenometioninas (selenas), retinolio palmitatas (vitaminas A) ir sąrašas tęsiasi. Šios medžiagos neauga dirvoje, nėra natūralios kilmės, bet yra gaminamos farmacijos įmonėse.
Tai ir buvo priežastis, dėl kurios 2008 m. įkūriau Royal Green. “Roy All Green”: gyvenimo būdo ir maisto papildų prekinis ženklas, kuris yra sukurtas kaip augalinių papildų alternatyva rinkoje parduodamiems sintetiniams vitaminams ir mineralams. Mes visi esame įkvėpti Motulės Gamtos galių ir man malonu pasiūlyti visiems, kurie tai supranta, ekologiškų, augalinių, natūralios kilmės vitaminų ir mineralų pasirinkimą, atitinkantį jų įsitikinimus “.     Roy Jongens, Royal Green įkūrėjas

 

Apoheke

Tai pirmaujanti vaistažolių ir maisto papildų gamintoja Čekijoje. “Apotheke” prekės ženklas-tai aukščiausia kokybė, platus asortimentas, originalūs arbatos mišiniai ir maisto papildai. Įmonės didžiausias prioritetas yra ilgalaikis klientų pasitenkinimas. Be paminėtų produktų, specializuojasi arbatų gamyboje gastronomijai ir viešajam maitinimui.

 

Sea- Band
“Sea Band” yra kliniškai įrodytas, alternatyvus produktas, skirtas pykinimo ir vėmimo kontrolei. “Sea-Band” yra akupresūrai skirtos apyrankės, dedamos ant paciento riešo.