ROYAL GREEN BIO Kokosų Ghi

Mūsų Extra Virgin kokosų aliejaus ir Ghi sviesto derinys- tai tikra meilės istorija. Mes naudojame 75% šaltai spausto Extra Virgin kokosų aliejų ir 25% Ghi sviesto. Mūsų sertifikuotas ekologiškas Ghi gaminamas iš Olandijos karvių pieno ir suteikia nuostabiai sodrų sviestinį skonį. Galite naudoti kepimui ar skrudinimui. Tinka košėms pagardinti. Pasimėgaukite!
Ghi
Ghi- tai skaidrintas sviestas, kuriame pašalinti baltymai, druskos ir didelė dalis drėgmės. Ghi Indijoje buvo naudojamas šimtmečius ir yra svarbi ajurvedos maisto gaminimo sudedamoji dalis. Kaip ir mūsų šalto spaudimo kokosų aliejus, jis yra idealus kepimo aliejus. 100% grynas ir sertifikuotas ekologiškas produktas.
Sudedamosios dalys: 100% ekologiškas kokosų aliejus (75%) ir Ghi lydytas sviestas (pieno riebalai) (25%). Gali būti laktozės pėdsakų.
Maistingumo deklaracija 100 ml: energinė vertė 3300 kj/800 kcal; riebalai 89g iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių 78g, mononesočiųjų riebalų rūgščių 8g, polinesočiųjų riebalų rūgščių 1g; angliavandeniai 0g, iš kurių cukrų 0g; skaidulinės medžiagos 0g; baltymai 0,25g; Druska 0g.
Laikyti uždarytą, tamsioje vietoje, kambario temperatūroje
Grynasis kiekis: 325ml
Partijos Nr./Geriausias iki: žr. pakuotės apačioje
Skal 025099 BE-BIO-01 ES/Ne ES žemės ūkis
Gamintojas: Frenchtop Natural Care Products BV, 1620 AL Hoorn, Olandija