Atstovaujame

Royal Green

“Jei viskas priklausytų nuo mūsų, sintetinių ir izoliuotų vitaminų ir mineralų erai priklausytų praeitis. Esame įsitikinę, kad natūralus maistas ar sertifikuoti ekologiški augaliniai vitaminai ir mineralai yra puikūs šaltiniai, jie turi platų poveikį ir yra geriau atpažįstami organizmo. Ekologiškas maistas yra gamtos dovana ir nuo pat mūsų pradžios 2008 m. mes su užsidegimu skelbiame šią gamtos išmintį.
Deja, daugelis žmonių yra neteisingai arba nepilnai informuojami. Pavyzdžiui, jei prašote natūralaus ar augalinio vitamino C, jūs greičiausiai įsigysite askorbo rūgštį (sintetinis vitaminas C) arba kalcio askorbatą (esteris-C). Arba, jei jūs prašote produkto kaulams stiprinti, yra didžiulė tikimybė, kad bus rekomenduojamas kalcio karbonatas. Kalcio karbonatas yra kreida, t.y. gryna uola! Keletas kitų izoliuotų vitaminų ir mineralų pavyzdžių yra: magnio oksidas, cianokobalaminas (vitaminas B12), selenometioninas (selenas), retinolio palmitatas (vitaminas A) ir sąrašas tęsiasi. Šios medžiagos neauga dirvoje, nėra natūralios kilmės, bet yra gaminamos farmacijos įmonėse.
Tai ir buvo priežastis, dėl kurios 2008 m. įkūriau Royal Green. „Roy All Green“: gyvenimo būdo ir maisto papildų prekinis ženklas, kuris yra sukurtas kaip augalinių papildų alternatyva rinkoje parduodamiems sintetiniams vitaminams ir mineralams. Mes visi esame įkvėpti Motulės Gamtos galių ir man malonu pasiūlyti visiems, kurie tai supranta, ekologiškų, augalinių, natūralios kilmės vitaminų ir mineralų pasirinkimą, atitinkantį jų įsitikinimus „.     Roy Jongens, Royal Green įkūrėjas

 

Apoheke

Tai pirmaujanti vaistažolių ir maisto papildų gamintoja Čekijoje. „Apotheke“ prekės ženklas-tai aukščiausia kokybė, platus asortimentas, originalūs arbatos mišiniai ir maisto papildai. Įmonės didžiausias prioritetas yra ilgalaikis klientų pasitenkinimas. Be paminėtų produktų, specializuojasi arbatų gamyboje gastronomijai ir viešajam maitinimui.

 

Sea- Band
„Sea Band“ yra kliniškai įrodytas, alternatyvus produktas, skirtas pykinimo ir vėmimo kontrolei. „Sea-Band“ yra akupresūrai skirtos apyrankės, dedamos ant paciento riešo.